sauna fi??

Sauny infrared (Ciepło podczerwieni)


Pomagają w odchudzaniu, rehabilitacji, pozwalają się odprężyć, a także dostarczyć ciepło dużo głębiej, niż tradycyjne modele. Sauny Infrared, które oferujemy, ogrzewają ciało za pomocą fal w zakresie od 1,4 ?m do 15 ?m, a więc najbardziej odpowiednim dla zdrowia człowieka. Jednocześnie korzystanie z dobrodziejstw podczerwieni nie wiąże się z wystawianiem na upał - temperatura w kabinie mieści się w przedziale od 25 do 60 stopni Celsjusza, co nie tylko gwarantuje komfortowe doświadczenie, ale pozwala także cieszyć się kąpielą znacznie dłużej, niż w alternatywach parowych czy suchych.

Nasza oferta to sauny Infrared gotowe oraz przygotowywane na wymiar. W każdej z naszych kabin znajdziecie jedno z 3 źródeł podczerwieni. Będzie to promiennik ceramiczny, kwarcowy marki Philips lub fiola termiczna. Oprócz wyposażenia standardowego, zarówno modele przygotowane na wymiar, jak i te gotowe można uzupełnić o dodatkowe akcesoria. W czasie kąpieli możecie cieszyć się ulubioną muzyką, korzystać z aromaterapii czy odprężać w nastrojowym oświetleniu.

Każda sauna Infrared jest nowa, na każdą otrzymują Państwo gwarancję. Modeli gotowych nie znajdziecie w ofertach hipermarketów czy innych punktów sprzedaży - atrakcyjne wizualnie i wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu warianty są dostępne jedynie u nas.

Dodatkowo, dla Waszej wygody zapewniamy nieodpłatny transport i montaż na terenie całego kraju - i to zarówno przygotowywanych na wymiar saun Infrared, jak i modeli gotowych! Zapoznajcie się z naszymi propozycjami i już dziś zamówcie swoje prywatne centrum Wellness!


 

Model: InfraRed 1 DELUXE
GORĄCE LATO 2019!
Model: DUO
GORĄCE LATO 2019!
Model: InfraRed 2 DELUXE
GORĄCE LATO 2019!
Model: InfraRed 2 LUX (oszklona)
GORĄCE LATO 2019!
Model: OASIS
GORĄCE LATO 2019!
Model: InfraRed 3 DELUXE
GORĄCE LATO 2019!
Model: ZEN
Model:KAIRA DELUXE
GORĄCE LATO 2019!
Model: ZAHARA DELUXE
GORĄCE LATO 2019!
Model: HARMONY INFRALINE
GORĄCE LATO 2019!
Model: InfraRed 4 DELUXE
GORĄCE LATO 2019!
Model: RELAX
GORĄCE LATO 2019!
LUXURA DELUXE
GORĄCE LATO 2019!
Model: LAGUNA
Kayona Infraline
(sauna na wymiar)
Kayona Infraline
(zabudowa saunowa wnęki, pomieszczenia)
Kumla Infraline
Model: ZEN MAXI (planowana produkcja 2020)
Model: OASIS PLUS (planowana produkcja 2020)
Model: GALAXA (planowana produkcja 2020)
Model: LADY DELUXE (planowana produkcja 2020)
Ceramica Saunalux High Quality
ARENA SAUNALUX HQ
SPORTINA
Royal Saunalux
HIGH QUALITY
CLASSIC SAUNALUX
wyposa?enie saun
Jako producent saun oferujemy Państwu między innymi: sauny fińskie, sauny infrared i combi, modele gotowe i na wymiar, a także transport i montaż na terenie całej Polski.
Tworzenie stron internetowych JELLINEK studio
Pozycjonowanie: BlueSky System